Dla uczestników

Zapraszamy do udziału w 16. Wakacyjnych Warsztatach Wielodyscyplinarnych (3-15 lipca, Zabrze)!

Rejestracja i kwalifikacja przebiega następująco - należy:

Kwalifikacja na konkretny blok zajęć odbywa się przez rozwiązanie zamieszczonych zadań kwalifikacyjnych, sprawdzanych przez prowadzącego blok. Ostateczna decyzja o kwalifikacji na Warsztaty będzie podejmowana w oparciu o:

W przypadku dużej liczby dobrych zgłoszeń istotna będzie chęć wygłoszenia krótkiego (15 min.) referatu. Jeśli masz pomysł na taki referat - opisz go w zgłoszeniu. Jeśli chciałbyś coś opowiedzieć, ale nie masz konkretnego pomysłu - skontaktuj się z nami (tj. z kimś z komitet organizacyjnego lub wsparcia merytorycznego podług zainteresowań, ew. z prowadzącym warsztaty) wcześniej i możliwie dokładnie opisz swoje zainteresowania, a postaramy się zasugerować Ci temat do zreferowania.

Prosimy każdego o zapisanie się na około 6 bloków warsztatowych - bloki, na które zapisze się bardzo mało osób mogą się nie odbyć. Informacje o zapisach wykorzystamy również po kwalifikacji do opracowania planu minimalizującego kolizje.

Zadania kwalifikacyjne (które znajdują się na stronach warsztatów) oraz formularz zgłoszeniowy (znajdujący się w warsztatowej aplikacji) należy wysłać w nieprzekraczalnym terminie do 17 maja 2019. Zachęcamy do wcześniejszego nadsyłania zadań - możliwy jest wtedy kontakt z prowadzącym blok zajęć i ewentualne poprawianie zadań.

Wyniki kwalifikacji na Warsztaty (tj. przyjęty/nieprzyjęty) zostaną ogłoszone 4 czerwca 2019, wtedy też do osób zakwalifikowanych zostaną rozesłane szczegółowe informacje organizacyjne.

W razie wątpliwości lub pytań - nie wahaj się napisać: warsztatywww@gmail.com.

Terminy

Data Termin
Do 1 kwietnia Ukazują się strony warsztatów i zadania kwalifikacyjne
1 kwietnia - 17 maja Rozwiązywanie zadań kwalifikacyjnych i zgłaszanie się do udziału w WWW
4 czerwca Ogłoszenie wyników kwalifikacji na Warsztaty
3-15 lipca Warsztaty

 

Warsztaty będą odbywać się w Zabrzu.

Szczegółowe dane o wyjeździe (dokładny koszt, miejsca zbiórki itd.) zostaną podane w późniejszym terminie - koszt udziału w całości warsztatów nie powinien przekroczyć 330 zł. Ten koszt zawiera m.in. noclegi i jedzenie, nie zawiera natomiast dojazdu.

Grupowy dojazd będzie organizowany z kilku dużych miast - można oczywiście dojechać także samemu.

Śledzimy na bieżąco informacje o trwającej epidemii COVID19. Mamy gorącą nadzieje, że sytuacja do lipca zostanie opanowana, niemniej sytuacja jest dynamiczna, dlatego prosimy na bieżąco śledzić informacje. Wszystkich zapisanych na conajmniej jeden blok warsztatowy będziemy informować również mailowo.

FAQ